De bijscholing "Abdominale Echografie Elite" werd speciaal ontworpen voor zij die eerder deelgenomen hebben aan het "Didactisch Parcours in Abdominale Echografie bij hond en kat", of elke andere langdurige opleiding die equivalent is.
Ze is exclusief voorbehouden voor personen die een gebleken klinische ervaring hebben in de abdominale echografie.
Ze heeft als doel om de verworvenheden op te frissen en te versterken met de hulp van video’s en praktijkoefeningen om nieuwe aanzienlijke vooruitgang te boeken.
Om deze reden wordt de groep beperkt tot maximum 12 personen verdeeld over 4 kwaliteitsvolle echografietoestellen. Op deze manier kan de individuele supervisie en de interactiviteit verhoogd worden.
Een compleet onderzoek van het abdomen en van de meest complexe structuren zal één van de doelen zijn. De interactieve lezingen op video’s zullen toelaten om een breed gamma aan de meest complexe pathologische beelden te identificeren (shunts,…)
Aan het einde van 2 dagen zal deze bijscholing toelaten om de technische handelingen te perfectioneren en om een groter aantal pathologische beelden te herkennen.
18/10/2020
Prix régulier
En cas de paiement par chèques formation : Non spécifié chèques à commander
Aan te vragen bedrag via KMO: € Non spécifié Ex-BTW
Vous pratiquez à Bruxelles et ne pouvez donc bénéficier ni des chèques-formation wallons ni du KMO-portefeuille flamand ? Une prime formation existe également pour les vétérinaires bruxellois ! Vous trouverez toutes les informations en cliquant ici. Lien.
Vous ne pouvez bénéficier d’aucun subside public ? Vous pouvez demander un subside à Liberform en cliquant ici. Lien.
Attention : ce subside n’est pas cumulable avec les chèques-formations, le KMO-portefeuille ou la prime formation.
Si vous êtes résident en France, sachez que vous ne pourrez malheureusement pas bénéficier des primes formations. Par contre, bonne nouvelle, grâce à un accord entre la France et la Belgique, vos points de formations continues sont valorisables en CFC!